Elektroonikatootmine

Meie tootmisprotsess hõlmab kõike alates materjali hankest kuni valmistoote saatmiseni. Tootmisprotsess on optimeeritud nii väikeste kui ja keskmise suurustega partiide valmistamisele. Elektroonikavalmistus projektid koosnevad täpsest planeerimisest, tõhusast materjali hankest, tootmisest tänapäevases tehases, täpsest ja hoolikast testimisest ning lõplikest logistilistest lahendustest.

Materjali hange

Kontrollitud tarneahel. Materjalide laovaru hoidmine ja jälgimine.

Montaaž

SMT-montaažiliinid (elektroonikakomponentide pindladumine)

Jootmistööd ja järelpaigaldus

Käsitsi laotavate komponentide jootmine (THT). Trükiplaatide laine-ja selektiivne jootmine

Kontrollimine

Mitmekülgsed testimis- ja kontrollseadmed (automatiseeritud testrid, joodete kontroll röntgenseadmega).

Logistika

Pool- ja lõpptoodete valmistamine lattu vastavalt klientide vajadustele.
Tarne üle maailma vastavalt kliendi soovidele.

Professionaalne personal

 

Electro-Hill OÜ elektroonikatootmine põhineb tänapäevastel tootmismeetoditel, mis tagavad kõrge taseme igas suuruses partiide tootmisel. Elektroonikatootmise projekte viiakse ellu tihedas koostöös kliendi ja disaineriga.

Meie personal on väga professionaalne, mitmekülgselt koolitatud ja kogenenud.

Elektromehaanika kokkupanek

Lisaks masinmontaažile ja masinaga tööetappidele teostame ka elektromehaanilist kokkupanekut. See hõlmab selliseid käsitsi tehtavaid tööetappe nagu käsimontaaž ja -jootmine ning trükiplaatide lakkimist. Teeme kõiki eri tüüpi monteerimistöid kuni lõppkokkupanekuni välja.

 

Miks peaks meilt tellima lõppmontaaži?

 

Montaaž on tähtis lüli tootmisahelas ja on oluline kuidas seda tehakse. Meil on toodete lõppmontaaži jaoks olemas nii vajalikud oskused kui ka vahendid. Saame pakkuda kõiki toote valmistamiseks vajalikke etappe ja seeläbi saame tagada lõpptoote kvaliteedi algusest lõpuni.

Käsimontaaž ja- jootmine

 

Elektromehaanilisel kokkupanekul leidub endiselt koht käsitsi tehtavatele töödele. Vastavalt vajadusele teostame trükiplaatide valmistamisel käsimontaaži või käsitsi jootmist.

Lakkimine ja toodete kaitse

 

Teostame trükiplaatide lakkimist ning vajadusel ka epoksiidmassiga katmist.

Monteerimistööd

 

Meil on aastatepikkune kogemus erinevate toodete lõppkokkupanekus. Teostame kõiki montaažiga seonduvaid töid (nt. kaablite valmistamine ning metalldetailide töötlus ja kokkupanek).

 

Materjalihange ja logistika

 

Klient võidab mitmel moel meie poolt pakutavas materjalihanke ja logistika teenuses. Kiire tarneaeg ja kõrge kvaliteet tarneahelas on samaaegselt võimalikud vaid tarbetute vaheetappide ennetamisel ja vähendamisel. Märksõnadeks on ennetamine, puhverdamine ja tarne otse tehasest. 

Ennetame

Hangime materjalid varakult lattu. Hoiame laovarusid enimkasutatavatele materjalidele.

Puhverdame

Vastavalt kliendi vajadustel tekitame laovarud nii materjalile, pooltoodetele kui ka lõpptoodetele.

Tarnime

Saadame tooted otse klientidele ja vajadusel ka nende lõppklientidele üle maailma, kiiresti ja turvaliselt.

Materjalide hanke teenused.

 

Vastavalt vajadusele hangime ka muud vajalikud materjalid elektroonika tootmise ja elektromehaanika kokkupaneku jaoks. Meil on olemas head ja pikaajalised suhted elektroonikatööstuse materjali tarnijatega, mis tagab sujuva tootmise ja järjepidevuse tarnele. Samuti hangime ka kõik vajalikud plastdetailid ja erinevad metalldetailid.

Lisaks aitab tõhus hankepraktika püsida täpses ajakavas.