Asiakastarina: Sabik Marine (SPX)

Sabik Marine valmistab tooteid , mis seotud laevandusega nagu poid, laternad, tuletornid, teisisõnu“kõik mis vilgub Soome piiril”. Ettevõttes töötab üle 30 inimese ja tegutseb seitsmes riigis. Soomes on tegevus koondunud peamiselt Porvoosse, samas tegutseb ka Eestis, Inglismaal, Ameerika Ühendriikides, Aasias ja Austraalias. Sabik Marine on üks osa SPX kontsernist. Tänapäeval on Sabik Marine käive üle 20 miljoni euro. 

Electro-Hill OY-ga on olnud rõõm koos areneda

Nordströmi sõnul on Sabiki ja Electro-Hill OY koostöö laiaulatuslik. Nad ostavad Electro- Hillilt puhast elektroonikat ja alamkoostu. Lisaks on tooteid, mis lähevad Electro-Hill OY tehasest otse lõpptarbijale.

Ole enam allhankes vaid partnerluses:

Koostöö on laiaulatuslik ja ühine ajalugu pikk. Nordströmi sõnul küsimus ei ole enam allhankes vaid partnerluses: Börje Nordströmin ja Electro-Hill Oy koostöö sai alguse üle 18 aasta tagasi, juba ennem seda kui ta alustas tööd Sabikis.

Olen olnud teenusega rahul ja sellepärast oleme teinud ka pikalt koostööd. Koostöö ei ole ainult allhange vaid pigem partnership. Usaldusväärne partner. Auto käib kord nädalas ja koostöö on lihtne. Eelkõige on Electro-Hill OY Sabiki partner, kellega on olnud koos lihtne areneda. Kõikehõlmav teenus on ka kaasa aidanud.
Neilt saab osta tervikut. Areng nendega koos on olnud lihtne. 

Sabik Marine on üks osa SPX kontsernist.

Börje Nordström
Sabik Marine / SPX
Tootmisjuht
18 aastat klient olnud