Kliendi intervjuu: Semel Oy

Semel OY tegevjuht Lauri Remes räägib, et nemad on kasutanud Electo-Hill OY teenuseid juba rohkem kui 15 aastat.

Semel OY on aastal 1971 asutatud mobiilsüsteemide tarnija, kes on spetsialiseerunud maksu-, mõõtmis- ja andmekogusüsteemidele. Nende kliendid töötavad tihti nõudlikes tingimustes, kus on nõutav 24/7 toimiv süsteem.

Näiteks loodab üle 7000 Põhjamade taksojuhi Semel OY maksusüsteemile.

Electro-Hill Oy on hea partner pikaajaliseks koostööks.

Semel Oy tegevjuht Lauri Remes räägib, et nad alustasid ka elektroonikatööstusettevõtte Electro-Hill OY-ga koostööd juba 15 aastat tagasi. Taustaks oli soov keskenduda oma põhitegevusele:

  • ”Allhanke korras oli meil oma elektroonikatööstus. Asi oli selles, et oma elektroonikatööstus ei sobinud enam meie äriplaaniga. Tänapäeval oleme rohkem keskendunud IT-teenusele.”.

Electro-Hill osutus õigeks lahenduseks.

Remese sõnul Electro-Hilli suund “ansambel mängib hästi“ toimib. Semel OY tooted vajavad palju erisuguseid heakskiite, nii et nad peavad tootmiskohas selleks tegema palju erinevaid auditeid.

Arengut

Remes näeb, et Electo-Hill OY töös on näha pidevat arengut. Näiteks on märgata tööd keskkonnasertifikaadi nimel.

Toodangu kvaliteet

Remesi sõnul on toodangu kvaliteet heal tasemel ja elektrooniline dokumentatsioon toimib. Praktikas näeb see välja nii, et mõlemal osapoolel on oma elektrooniline dokumentatsioon ja kui on vaja muudatusi, siis see käib kooskõlas mõlema osapoolega.

Tarnimine

Remese meelest on tähtis ka tarnimine. Electro-Hill OY tarne on usaldusväärne ja saadetised on alati õigeaegselt kohal. Koostöö hea tarnijaga säästab aega.

.

Lauri Remes
Semel Oy
Operatiivne juht
18 aastat klient olnud