Kvaliteet ja keskkond

 

Tegutseme vastavalt ISO9001:2015 ja ISO14001:2015 standarditele ja meie personali koolitatakse pidevalt areneva tööstuse jaoks. Kõrge kvaliteeditase on meie jaoks väga oluline. Meie tootmisliinid arenevad pidevalt ja meil on mitmekülgsed testimis-ja kontrollseadmed. Pakume oma klientidele vaid parimat – ei midagi vähemat!

 

Tootepõhine kvaliteedi tagamine

 

Electro-Hill-l on mitmekülgsed testimisseadmed, mille abil on võimalik teostada erinevaid kvaliteedikontrolli- ja mõõtmisprotseduure. Seadmetest on olemas näiteks röntgenseade millega on võimalik kontrollida jootekvaliteeti sellistel komponentidel nagu näiteks BGA-d. 

Investeerime elektroonikatootmise kvaliteeti mitmel moel

 

Lisaks ISO9001 standardi järgimisele, jälgime pidevalt ala arengut ka investeerime alati tipptehnoloogiasse ja personali koolitamisse. 

Meie tööruumid ja masinapark esindavad absoluutset tippu. Suudame täita klientide kõrgeimadki kvaliteedi nõuded, täpset tarnegraafikut ja paindlikkust ohverdamata.

Kvaliteedieesmärgid on tähtsaks osaks Electro-Hill-i ettevõtte strateegiast

 

Electro-Hill-i eesmärk on panustada kõrgetele kvaliteedinõuetele mis aitavad meil luua jätkusuutlikku ja konkuretsivõimelist ettevõtte strateegiat. Strateegia peamine eesmärk on kvaliteetsete elektroonikatoodete lepinguline tootmine, mis nõuab kuluefektiivsete ja paindlikke lahenduste kasutamist.

Kvaliteet on meile väga tähtis ja kliendisõbralikkuse nurgakivi, mille eest oleme saanud palju tunnustust.