Electro Hill OÜ on 1990 aastal asutatud elektroonika toodete valmistusega tegelev ettevõte.

 

Meie ettevõte on alati olnud spetsialiseerunud kogu tarneahela juhtimisele, alates projekteerimisest kuni toodete kätte toimetamiseni kliendile. Tooteid tarnitakse üle kogu maailma, kaasaarvatud väljapoole Euroopat. Meie peakontor asub Espoos ja tehas Eestis, Rakveres. Kliendi ettevõtteid leidub paljudes eri valdkondades, kuid kõige enam tellitakse meilt tooteid keerukatesse keskkondadesse.

Terviklik tarneahel kliendi huvides

Kvaliteet

Spetsiaalsete toodetega töötamine on nõudnud töötajate pidevat koolitust ning süstemaatilist kvaliteedikontrolli, järelevalvet ja sertifitseerimist.

Kulutõhusus

Spetsialiseerumine hõlmab ka palju raha. Teeme klientidele puhvreid, nii et kohale toimetamine on kiirem kui varu on olemas.

Kogu keti haldamine

Meie tegevus hõlmab vajadusel kõike projekteerimisest kuni teostuseni ja kliendile tarnimiseni.

Pidev arenemine

Koostöö nõudlike lepinguliste tootmisklientidega esitab meile pidevaid väljakutseid ja hoiab meid konkurentsivõimelisena.

 

Paindlikkus ja täpsus kõige nõudlikemateski sihtkohtades.

 

Electro-Hill OÜ teeb elektroonikat nõudlikele tingimustele nagu maanteed, laevandus ja samuti sõjaväele ja turvaseadmetele. Samuti on laiaulatuslikult esindatud tööstus ja telemaatika. Isegi väiksemate partiide valmistamine on tõhus. Rikkalik kogemuste pagas väga keerukate elektroonikatoodete valmistamisel hoiab tegevuse vilkana ka tänapäeval. Samuti on meie tarne väga kõrgel tasemel ja saame pidevalt kiita, et meie tooted on kohal õigeaegselt ( olenemata postiteenusest ).

Ülemaailmne tarne

 

Tarnime maailma igasse paika, igasse kolkakülla kuhu meritsi saab. Seega paljudel juhtudel ongi meile kergem kui tarnime ise toote lõpptarbijale.

Võta ühendust