Electro Hill OY on 1990 aastal asutatud elektroonika toodete valmistusega tegelev ettevõte.

 

Meie ettevõte on alati olnud spetsialiseerunud kogu tarneahelale, alates projekteerimisest kuni toodete kätte toimetamiseni kliendile. Tooteid tarnitakse Euroopa Liitu ja üle kogu maailma. Meie peakontor asub Soomes, Espoos ja tehas Eestis, Rakveres. Kliente leidub paljudes eri valdkondades, kuid kõige enam tellitakse meilt tooteid keerukatesse keskkondadesse.

Terviklik tarneahel kliendi huvides

Kvaliteet

Spetsiaalsete toodetega töötamine on nõudnud töötajate pidevat koolitust ning süstemaatilist kvaliteedikontrolli, järelevalvet ja sertifitseerimist.

Kulutõhusus

Spetsialiseerumine hõlmab ka palju raha. Tekitame klientidele vajadusel laovarud, et pakkuda võimalikult kiiret tarneaega.

Kogu keti haldamine

Meie tegevus hõlmab vajadusel kõike projekteerimisest kuni teostuseni ja kliendile tarnimiseni.

Pidev arenemine

Klientide spetsiifilised nõuded esitavad meile pidevaid väljakutseid, mille lahendamiseks oleme teinud mahukat arendustegevust. Tänu sellele püsime konkurentsivõimelisena.

 

Paindlikkus ja täpsus kõikides valdkondades.

 

Rikkalik kogemuste pagas väga keerukate elektroonikatoodete valmistamisel võimaldab meil toota paljudesse eri valdkondadesse. Electro-Hill OÜ teeb elektroonikat sellistele nõudlikele tingimustele nagu maanteed, laevandus, raudteed ning samuti sõjaväele ja turvaseadmetele. Laiaulatuslikult on esindatud ka tööstus ja telemaatika.

Ülemaailmne tarne

 

Tarnime kõikidesse maailma eri paikadesse. Lahendame kõik transporti puudutavad küsimused ja organiseerime kogu tarnspordiahela.